Jak zaoszczędzić na wyposażeniu łazienki


Bezpieczeństwo w naszej łazience jest najważniejsze, zwłaszcza jeśli posiadamy małe dzieci. Nie chodzi tylko i wyłącznie o zabezpieczenie wszystkich ostrych krawędzi i zakamarków, ale przede wszystkim o zabezpieczenie śliskiej podłogi. Wyposażenie łazienki musi być dobierane bardzo starannie. Na rynku możemy znaleźć ogromną ilość różnorodnych mat łazienkowych, chodniczków i dywaników. Każdy może więc znaleźć coś idealnego właśnie dla siebie i dopasowanego do charakteru łazienki.

Kolor maty powinien harmonizować z kolorem płytek ściennych, mebli, kolorem pozostałego wyposażenia łazienkowego, czy też nawet rolet okiennych. Nikt nie powiedział, że wyposażenie łazienki w postaci maty musi pasować do całej łazienki. Wystarczy, że będzie dobrane pod względem tylko jednego elementu. Niektóre maty łazienkowe wykonane są z poliestru połączonego z pianką poliuretanową, a od spodu podgumowane antypoślizgowym materiałem. Tego rodzaju maty dopasowują się do ciężaru naszego ciała i charakteryzują się wyjątkową miękkością i chłonnością. Mamy więc pewność, że nasza podłoga będzie sucha, a my po wyjściu z wanny czy z pod prysznica nie zachlapiemy wszystkiego na około. Wyposażenie łazienki to także teakowe maty łazienkowe. Wykonane są one z drewna jakim jest teak.

Jest ono odporne na wilgoć i wodę. Nadają się idealnie nie tylko na podłogę, ale można je również z powodzeniem stosować także w brodziku prysznicowym. Maty o strukturze mozaikowej posiadają od spodu przyssawki, dzięki którym trzymają się podłogi i nie przesuwają w trakcie chodzenia po nich.

Więcej informacji na www.malelazienki.pl/wyposazenie-lazienki

Information and Links

Join the fray by commenting, tracking what others have to say, or linking to it from your blog.


Other Posts

Reader Comments

Sorry, comments are closed.Partnerzy
Na skróty:
Sprzątanie firm