Przygotowania do urlopu zimowego.


Zima w pełni za oknami, cześć dzieci ma już ma ferie i spora część z nich wyjedzie wraz z rodzicami. Ważne jest aby się do niego odpowiednio przygotować i zakupić właściwe kurtki zimowe i spodnie narciarskie dla całej rodziny.
Kurtki zimowe powinny być zbudowane kilku warstw dzięki czemu zapewnimy naszemu organizmowi i jednocześnie nam odpowiedni komfort. Wewnętrzną warstwę kurtki zimowej powinna stanowić membrana która odprowadza nadmiar wody (potu) i ciepła na zewnątrz a jednocześnie chroni przed przedostaniem się wody do środka kurtki. Kolejna warstwa najlepiej polarowa która zapewnia nam ciepło i chroni przed wiatrem. Ostatnią warstwę najbardziej zewnętrzną powinna stanowić poliester która chroni 2 poprzednie warstwy przed uszkodzeniem.
Podobne parametry powinny posiadać spodnie narciarskie i tymi samymi kryteriami powinniśmy się kierować przy ich zakupie.
Innymi parametrami na jakie warto zwrócić uwagę to laminowane szwy które odpowiadają za wzmocnienie odporności spodni i kurtki, system kieszeni, a także jakość zamków.
Kierując się tymi parametrami może bez obaw wybierać odpowiednie kurtki zimowe dla swojej rodziny a następnie być spokojniejsi o zdrowie naszych najbliższych.

Information and Links

Join the fray by commenting, tracking what others have to say, or linking to it from your blog.


Other Posts

Reader Comments

Sorry, comments are closed.Partnerzy
Na skróty:
Sprzątanie firm