Wpusty łazienkowe w prysznicach walk – in


Prysznice walk- in, których nazwa pochodzi od angielskiego wkraczać, wchodzić w, stają się bardzo popularne. Umożliwiają one bowiem swobodną kąpiel. Prysznice takie nie posiadają tradycyjnych kabin, a także brodzików. Są za to wyposażane w odpływy liniowe inaczej zwanymi. Urządzenie te zapewniają odbiór wody, a co ważniejsze mają tę zaletę, że można je zamontować bezpośrednio w posadzce. Co ważniejsze nie jest to trudne, może tego dokonać wielu majsterkowiczów czy panów, którzy są po prostu złotymi rączkami, którzy nie boją się wyzwań.

Prysznice walk- in są bardzo wygodne i bardzo nowoczesne. Stawiają na nie projektanci nowoczesnych wnętrz, gdyż dzięki rakowi tradycyjnej kabiny jest możliwe oszczędzenie miejsca, nie tylko fizycznie, ale także optycznie. W takich właśnie prysznicach stosuje się urządzenia odprowadzające wodę, montowane bezpośrednio w podłogę, dlatego bardzo ważne jest zachowanie odpowiedniego spadku wody.

Wyobraźmy sobie bowiem co by było, gdyby nasze wpusty łazienkowe nie były odpowiednio wypoziomowane, a woda nie miała by odpowiedniego spadku w dół. Łatwo się domyślić! Wylałaby na łazienkę, a kiedy posadzka prysznica znajduje się na tym samym poziomie co posadzka łazienka – katastrofa gotowa w minutę.

Konieczne jest więc, by wpust dostatecznie szybko zbierał wodę, o ile bowiem w takich miejscach jak aneksy prysznicowe na pływalniach woda może sobie spokojnie spływać nawet dość powoli, tak wpusty łazienkowe w naszej kabinie walk- in powinny być sprawne, byśmy mieli pełen komfort kąpieli i nie musieli po każdej wizycie pod prysznicem wycierać podłogi w łazience.

Więcej na ten temat tutaj

Information and Links

Join the fray by commenting, tracking what others have to say, or linking to it from your blog.


Other Posts

Reader Comments

Sorry, comments are closed.Partnerzy
Na skróty:
Sprzątanie firm